KONST / Litografier / Litografi 7986204
nr 798 6204
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Litografi, Rickard Ryan, 271/350, signerad, motivets mått: 48x62
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:20:37
12/12 00:51:48
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan